Daisypath Happy Birthday tickers
یک حرکت جمعی! - دلبند
 
 
 
یک حرکت جمعی!
ساعت ٥:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱  

بیایید با ایده های خلاقانه و بکر تولد بچه ها را به لطف خدا هر چه زیباتر برگزار کنیم.

خواهشمند است پیشنهادات خود را (ترجیحا ایده های تک و اصیل) برای برگزاری جشن تولد (در مورد غذا، طرح کیک، تزیینات، نحوه برگزاری و..) در قسمت نظرات بگذارید تا همگی بتوانیم با استفاده از یورش فکری انجام شده، این مراسم دل انگیز را بهتر برگزار کنیم.

برای مثال، از خودم شروع می کنم:

می توان جهت دعوت از مدعوین از کارت های دست ساز با عکس خود بچه استفاده کرد و کارت را با گیره به شکل پلاکارد به یک عروسک کوچک وصل نمود که جنبه دکوراتیو پیدا کند تا مدعوین کارت را به عنوان یادگاری نگاه دارند. متن کارت هم می تواند از زبان خود کودک نوشته شود. یک هفته قبل از تاریخ تولد، کارت ها را به شیوه کارت عروسی پخش کرده و به دست مدعوین برسانیم.

ایده دوم: می توان هدیه ای را که از طرف پدر و مادر به بچه داده می شود، داخل بادکنک گذاشت. این کار را مغازه ای در پاساژ قایم (بابا جان، من همزه ندارم!) انجام می دهد. ایده را از نی نی سایت برداشتم.

منتظر ایده های خوبتان هستم.

پ.ن.: بار خدایا، تولد این کوچولوهای فرشته سان را آنچنان پاینده دار که روزی تولدشان را با حضور نبیره ها و ندیده هایشان جشن بگیرند. به مادران و پدران هم طول عمر و کفایت بده تا سال به سال در بالندگی و شکوفایی هر چه بیشتر این نهالان نورس بکوشند.

در نور مهر و محافظت خود، خانواده های جوان را رویین تن کن.

خدایا، به آن دسته از دوستان منتظرم و دوستان منتظر دوستانم و هر آنکس که به این دعا نیاز دارد، رحمت آور و خانه شان را مملو از بوی خوب کودک کن.

من به رحمت تو ایمان دارم و هر روز برای همه آنهایی که می شناسم و نمی شناسم دعا می کنم و تا معجزه ات را در مورد همگیشان نبینم، دست از دعا برنمی دارم.

همواره سرم به سجده شکر و نیاز است.

می دانم که می دانی که قلبم همیشه مالامال از عشق توست.