Daisypath Happy Birthday tickers
نفسم... نفس گلم - دلبند
 
 
 
نفسم... نفس گلم
ساعت ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۱٢/٤  

سلام عسلی من،از پست پیش تا به حال اتفاقات زیادی افتاد. دکتر خوبی پیدا کردم. سخت بود چون نه هنوز به والدینم گفته ام و نه تا به حال گذارم به دکتر زنان افتاده است. با هزار ژانگولربازی تا پیدایش کردم. چهارشنبه با بهنام رفتیم دکتر. خیلی اضطراب داشتم. توی مطب پر بود از خانمهای بارداری که چند سال از من بزرگتر بودند. رفتیم تو. خانم جدی و خونسردی است. از خونسردیش خیلی خوشم می آید. به بارداری به چشم بیماری نگاه نمی کند. برایش همه چیز سهل و ممتنع و طبیعیست. کمی سرد است. باید کاری کنم تا یک رابطه احساسی خوب بینمان به وجود آید تا تحمل بیمارستان و زایمان برایم راحت تر شود. چند تا سوال پرسید و آزمایش و سونو داد.

عزیز دلم،من سی و یک ساله هنوز از آمپول می ترسم. از دکتر و بیمارستان وحشت دارم. من به خاطر تو شجاع می شوم. به خاطر سلامتی تو هرکاری می کنم. امروز با هزار ترس و لرز رفتم آزمایشاتم را دادم. وقت سونوگرافی اولم 20 اسفند است که باید جواب هردو را 26 اسفند برایش ببرم. تا آن وقت تو بالغ بر ده هفته داری. خوب رشد کن. به خاطر دل کوچک عاشق من خوب و زود بزرگ شو. به بهنام گفتم من به این فرضیه که روح در چهارماهگی در تن جنین حلول می کند، معتقد نیستم. او روح دارد و صدای مرا می شنود. من هم می پرستمش و او این موضوع را حس می کند و به همین دلیل است که این قدر آرام و بی اذیت در کنج دلم لانه کرده است و هیچ حالت جسمی یا روحی بدی به من دست نداده است. جوجوی من، من منتظرت هستم. تو را من چشم در راهم. هر روز، با عشق موتزارت گوش می کنم و با چشمهای بسته خلقت زیبای مینیاتوریت را با دیدی میکروسکوپیک دنبال می کنم. آن رشته های عصبی، آن سلولها که با آن دقت و هوشمندی طبیعی تکثیر می شوند و تند و تند بهم می پیوندند. آن بافتهای شیشه ای و شفافی که تشکیل می شوند و اندامهای خارق العاده ظریفت را می سازند. از سایتهای مختلف، رشد هفته به هفته ات را دنبال می کنم و با عشقی سرشار به عکسی که تو را در آن سن نشان می دهد، خیره می شوم. خدایا بزرگ و بلندمرتبه ای و تنها خدایی تو را سزاست.

پ.ن.1: کتاب بارداری به زبان آدمی زاد را از انتشارات کاروان خریدیم. این اولین خرید اختصاصی توست.

پ.ن.2: این ترانه مرا یاد تو می اندازد: "من اگه نباشم/ کی واسه همیشه/ تورو می پرسته/ کی برات می میره/ کی نمی شه خسته/ کی تو رو می ذاره/ روی دوتا چشماش/ کی اگه نباشی/ می گیره نفسهاش.