Daisypath Happy Birthday tickers
انتخاب پیش دبستانی و دبستان - دلبند
 
 
 
انتخاب پیش دبستانی و دبستان
ساعت ۱٢:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱٠/۸  

دوستان گلم
سلام
دوباره، بعد از غیبت طولانی برگشتم. این روزها، فکر پیدا کردن یک مدرسه ی خوب تمام ذهنم را پر کرده. توی نی نی سایت یکی از دوستان چکیده ی مراحل گوناگون مدرسه یابی را نوشته بود که خواندنش می تواند در بدو کار کمی به آدم جهت بدهد:


1- تهیه لیستی از مراکز پیش دبستانی
2- صحبت با والدین دانش آموزان آن مرکز
3- صحبت با مسولین مدرسه و سوال در مورد سیستم آموزشی- وسایل کمک آموزشی- میزان تجربه و تحصیلات معلمین
4- بازدید از مدرسه و بررسی نظافت کلاس ها، غذاخوری ، کف پوش اتاق ها، - نحوه استفاده از وسایل کمک آموزشی( فقط دکور نباشد)- نحوه نظارت مسئولین به بچه ها در حین استفاده از وسایل کمک آموزش و تفریحی - نحوه قضاوت و داوری، رهنمودهای مسئولین موقع مشاجره و تدافع بچه ها و ...

من کار را با مطالعه ی خط به خط  کلوب بررسی دبستان و پیش دبستان دولتی و غیرانتفاعی پسرانه تهران دربخش تبادل نظر نی نی سایت شروع کردم و سعی کردم مدارسی را که با شیوه ی تفکر و محدوده ی جغرافیایی محل زندگی و کارمان سازگاری بیشتری دارند، انتخاب کنم.
دیروز با آموزش و پرورش منطقه ی 2 و 3 هم صحبت کردم که منطقه 2 هیچ کمکی نکرد و منطقه 3 گفت که از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 4 بعدازظهر می توانید به آدرس خ ولیعصر-بالاتر از تقاطع میرداماد-جنب خانه ی معلم-شماره 555 طبقه ی دوم-واحد مشاوره مراجعه کنید تا به شما مشاوره بدهند.
نتیجه ی تحقیقات من در مرحله ی نخست هفت خوان رستم مدرسه یابی به شرح ذیل است.

1-واله
2-علامه طباطبایی(وب سایت کل مجموعه ارور می دهد.)
3-پیوند
4-پند
5-توسعه صادرات
6-رهیار
7-سلام

حالا، از دوستانی که همیشه از نظرات سودمندشان استفاده کرده ام، خواهشمندم که اگر نقطه نظرات خاصی راجع به هریک از این مدارس دارند و یا بچه ی خودشان یا یکی از آشنایان شان به این مدارس رفته و می توانند تجربیات شان را در قالب بازخورد منعکس کنند، به من در این انتخاب مهم کمک کنند.
خواهشمندم که روراست و صادق باشید. من هنوز هیچ کدام را ندیده ام و طبعا هیچ تعصبی روی هیچکدام ندارم و تازه راجع به بعضی از این گزینه ها چنان دودلم که به مویی بندم که رویشان قلم بکشم.
هرچه دل تنگتان می خواهد، بنویسید.
ممنون و باز ممنونم.