Daisypath Happy Birthday tickers
معرفی کتاب و تبریک سال نو - دلبند
 
 
 
معرفی کتاب و تبریک سال نو
ساعت ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱٢/٢٦  

 

کتاب جدیدم با نام پرورش کودک متفکر(دوره پیش نوجوانی) به چاپ رسید.  همین انتشارات پرورش کودک متفکر چهار تا هشت سال را هم از همین نویسنده به چاپ رسانیده است که هردو را توصیه می کنم. هردو کتاب های بسیار خوبی هستند. نویسنده کتابی که من ترجمه اش کردم، خانم میرنا شر(به ضم شین) است.
دکتر میرنا. بی. شر، استاد روانشناسی دانشگاه در کسل فیلادلفیا به مدت30 سال در حوزۀ تعلیم و تربیت کودکان سابقۀ کار داشته و نویسنده کتاب پر فروش "والد متفکر، کودک متفکر" می باشد. او به دلیل نگارش کتاب های مفید در حوزۀ کودک، موفق به اخذ چندین جایزه شده است. دکتر شر، خالق روش (ICPS) "من می توانم حل مشکل کنم" بوده و برنامه های جدیدی را برای والدین و مربیان در خصوص نحوۀ برخورد با کودکان ارائه کرده است. در این کتاب میرنا شر به مشکلاتی که کودکان در دورۀ پیش از نوجوانی دارند (از جمله: استرس انجام تکالیف مدرسه، پیدا کردن دوستان خوب، مقاومت در برابر گروه همسالان، خشونت، سوء مصرف مواد مخدر و کنار آمدن با زورگویی در داخل و خارج از مدرسه و...) می پردازد و به والدین آموزش می دهد تا در حل این مشکلات به فرزندانشان کمک کنند.

مشخصات کتاب به طور خلاصه بدین شرح است:
نام کتاب: پرورش کودک متفکر(پیش نوجوانی)
نویسنده: دکتر میرنا شر با همکاری رابرتا ایزرائلف
مترجم: آزیتا زمانی
ناشر: انتشارات ارجمند
قیمت:9500 تومان
این هم لینک خرید از ناشر

دیگر زیاده عرضی نیست، جز این که سال نو را به یکایک دوستان خوبم تبریک می گویم و برای خود، خانواده ی گرامی و مهم تر از همه کوچولوهای قشنگ و دوست داشتنی سالی سرشار از سلامتی، شادی، رشد و آرامش باطن آرزومندم. امیدوارم، در این سال به آرزوهایتان برسید و بعدها همیشه از این سال به عنوان آغاز بهترین سال زندگی تان یاد کنید.
نوروزتان پیروز.