Daisypath Happy Birthday tickers
اطلاع رسانی - دلبند
 
 
 
اطلاع رسانی
ساعت ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/۳  

دوستان نازنین
1-نه به این که گاهی اوقات یک ماه فرصت نمی کنم مطلبی بنویسم و نه به این دو پست که این قدر پشت سر همند. غرض این که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خ حجاب برای دوره بهار از کودکان سه سال و نیم به بالا ثبت نام به عمل می آورد. بچه های سه و نیم تا چهار ساله فقط حق دارند که در کلاس نقاشی شرکت کنند اما با بالاتر رفتن سن شان تنوع کلاس هایشان نیز بیشتر می شود و اجازه پیدا می کنند در سفال گری و کلاژ و خوشنویسی و قصه گویی و... هم ثبت نام کنند.
برای ثبت نام دو قطعه عکس 4*3 جدید- کپی شناسنامه کودک و مبلغ 25000 تومان (نه به صورت نقد که حتما باید در کارت خودپرداز باشد) به همراه ببرید. برای ثبت نام به سرکار خانم لطفی مراجعه فرمایید.
آدرس: خ دکتر فاطمی-خ حجاب-مرکز آفرینش های فرهنگی-هنری
تلفن: 88951503 داخلی 254
من دیروز سوشیانس را در کلاس نقاشی اش ثبت نام کردم و حین ثبت نام بروشوری تبلیغاتی روی میز دیدم که در آن  بخش دیگری از کانون دو کارگاه سرگرمی های خلاق و زبان آموزی را برای کودکان سه تا هفت سال برگزار می کند که قصد دارم انشاله سوشیانس را در کارگاه سرگرمی های خلاق هم ثبت نام کنم.
برای ثبت نام دو قطعه عکس 4*3 جدید- کپی شناسنامه کودک و مبلغ 50000 تومان (نه به صورت نقد که حتما باید در کارت خودپرداز باشد) به همراه ببرید. برای ثبت نام به سرکار خانم چلیپا مراجعه فرمایید.
آدرس: خ دکتر فاطمی-خ حجاب-مرکز آفرینش های فرهنگی-هنری- طبقه همکف-پلاک 11
تلفن: 09372698278-88971320
2-علاوه بر آن، بروشور تبلیغ نمایشی عروسکی هم دیدم به نام افسانه های نو از گروه تاتر تارا که ضمن بهمن و اسفند ساعت 17:30 در بلوار کشاورز- خ حجاب- داخل پارک لاله- مرکز تولید تاتر عروسکی کانون پرورش فکری- سالن بوستان اجرا می شود.
تلفن رزرو: 09199377965-88966119
من راجع به کم و کیف نمایش اطلاعی ندارم. انشاله بتوانم سوشیانس را می برم. خواستم آن را با شما هم در میان بگذارم.
3- یکی از همکاران گلم-مهتاب- زحمت کشید سایتی را برای نقاشی کودکان به من معرفی کرد که دیدنش می تواند الهام بخش باشد. سوشیانس اخیرا تابلویی کشیده بود که از نظر کیفیت در حد کارهای پارسالش بود و ارزش افزوده ای نداشت. با ایده گرفتن از این سایت، دادم با دست و پا پروانه و لابستر (خرچنگ دراز) رویش کشید و از خرازی برایش چشم خریدم و چسباندیم و نتیجه قشنگ شد. هر چند فکر می کنم که اگر امکان داشت از رنگ های طلایی و نقره ای روی این زمینه تیره استفاده می کردیم، شیک تر می شد. منتهی، یادتان باشد که رنگ های نقره ای و طلایی در تماس با پوست سمی هستند و حتی اگر درست یادم مانده باشد، پرند جون-مربی هنر و خلاقیت بادبادک- به ما می گفت که حتی کاغذ کادوهایی به این رنگ ها را دست بچه ها ندهیم.
همین.
خوب و خوش باشید.

پ.ن.: راستی الان مقاله مفیدی از دوست نازنین و بسیار عزیزم -عسل بانو - در وبلاگش دیدم که با اجازه اش لینکش را برایتان می گذارم. 

پ.ن.جدید: حضوری مراجعه کردم. با دیدن محیط فعلی کلاس سرگرمی های خلاق (البته قرار است بعد از عید تغییر کند) ترجیح دادم فقط در کلاس نقاشی ثبت نام کنم.