Daisypath Happy Birthday tickers
متولد ماه مهر - دلبند
 
 
 
متولد ماه مهر
ساعت ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٧/٢۸  

"....دنیای موراکامی، دنیای تنهایی، سرسختی، سخت کوشی و پایداریست. او در مقابل دنیا کوتاه نمی آید، به هیچ وجه. هدفی برای خود ترسیم می کند و ذره به ذره، جزﺀ به جزﺀ، با دقت و نظم پیش می رود. اهل کمک گرفتن نیست. به حرف دیگران هم اعتنایی نمی کند که او را منع می کنند. برگشتن در کار او نیست. باید به مقصد برسد. تکاپوی او جهانی را به تکاپو وامی دارد."
این شیوه ایست که مجتبی ویسی مترجم خوب کتاب "از دو که حرف می زنم، از چه حرف می زنم" برای توصیف شخصیت هاروکی موراکامی، نویسنده کتاب در پیش می گیرد.
سوشیانس عزیز دلم، پسرک مهربانم
حالا که به لطف خدای مهربان، پس فردا سی مهر، تولد دوسالگی توست، از این جملات هدیه معنوی بهتری ندیدم که در این محیط مجازی تقدیمت کنم.
دلم می خواهد وقتی که به امید خدا این مطلب را خودت می خوانی، آنقدر بزرگ شده باشی که مفهوم تک تک جملاتش را عمیقا دریابی و به کار ببندی.
فقط بگویم که منظور از تنهایی، مردم گریزی و مردم ستیزی نیست بلکه پاسداشت آن خلاﺀ و خلوت مقدس درون است و اینکه قاﺋم به ذات خودت باشی و به ارزشهای درونی ات آنقدر ایمان داشته باشی که به خاطرش تا سر قله موفقیت بروی حتی اگر هیچ همسفری نداشته باشی که با تو پای در راه نهد.
من نشانه هایی را که به عقل و سلیقه و تجربه محدود خودم صلاح می دانم، فرا راه تو چون فانوس های روشنی در مسیر جاده تاریک می آویزم. ولی تو اگر خودت خواستی و صلاح دانستی، می توانی از اینها پیروی کنی تا تو را به قله دلالت کنند، هر گاه هم که صلاح ندانستی، من به تفاوت های فردی مابین دو انسان ولو مادر و فرزند احترام می گذارم و باور دارم که تو از نسل بهتر و باهوش تری از نسل من هستی. فقط از خدای بزرگ می خواهم که همیشه بهترین راه را به تو الهام کند و در تمام مسیر پرفراز و نشیب زندگی حامی و حافظت باشد.
تولدت مبارک، دلبندم.  قلب